Parduotuvės

Vilnius

Title: 
GEROS GRINDYS, DOMUS GALERIJA
Map: 
Adresas: 
Lukšio g. 32, Vilnius, PC Domus Galerija
Telefonas: 
8 5 2741130
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 10 - 19 val.
Šeštadienį 10 - 18 val.
Fax: 
8 5 2741131
El. paštas: 
domus@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Mantas Jurkus, 8 686 96274
Title: 
GEROS GRINDYS, MEDŽIO CENTRAS
Map: 
Adresas: 
Verkių g. 44, Vilnius, Medžio centras, Grindų galerija
Telefonas: 
8 5 2770952
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 8 - 19 val.
Šeštadienį 9 - 16 val.
Fax: 
8 5 2770738
El. paštas: 
mc@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Arvydas Marcinkonis, 8 686 96363
Title: 
GRINDŲ IŠPARDUOTUVĖ - OGMIOS PREKYBOS MIESTE
Map: 

Adresas: 
Verkių g. 29, Vilnius, Ogmios miestas, Ūkio kiemas 1,
Telefonas: 
8 5 2741136
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 8.30 - 18.30 val.
Šeštadienį 9 - 15 val.
Fax: 
8 5 2747365
El. paštas: 
linas@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Linas Stonkus, 8 618 71060

Kaunas

Title: 
GEROS GRINDYS, KAUNAS
Map: 
Adresas: 
Savanorių 286 A, Kaunas
Telefonas: 
8 37 715 715
Darbo laikas: 
Darbo dienomis: 9 - 18 val.
Šeštadieniais : 10 - 15 val.
El. paštas: 
kaunas@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Marius Venzlauskas, 8 612 80826)

Klaipėda

Title: 
GEROS GRINDYS, KLAIPĖDA
Map: 

Adresas: 
Šilutės pl. 27, Klaipėda
Telefonas: 
8 46 420080
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 9 - 18 val.
Šeštadieniais 10 - 14 val.
Fax: 
8 46 420081
El. paštas: 
klaipeda@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Saulius Budinavičius, 8 682 64872 )

Panevėžys

Title: 
GEROS GRINDYS, PANEVĖŽYS
Map: 

Adresas: 
Marijonų g. 27, Panevėžys
Telefonas: 
8 45 461818
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 8 - 18 val.
Šeštadieniais 9 - 15 val.
Fax: 
8 45 461819
El. paštas: 
panevezys@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Saulius Aukštikalnis, 8 610 41363 )

Šiauliai

Title: 
GEROS GRINDYS, ŠIAULIAI
Map: 

Adresas: 
Basanavičiaus g. 69, Šiauliai
Telefonas: 
8 41 524024
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 10 - 18 val.
Šeštadieniais 10 - 14 val.
Fax: 
8 41 525136
El. paštas: 
siauliai@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Žilvinas Pocevičius, 8 620 63613

Alytus

Title: 
GEROS GRINDYS, ALYTUS
Map: 

Adresas: 
Naujoji g. 50, Alytus
Telefonas: 
8 613 76464, 8 315 35821
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 9 - 18 val.
Šeštadieniais 9 - 13 val.
Fax: 
8 315 35821
El. paštas: 
alytus@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Renatas Gylys, 8 613 76464

Didmeninė prekyba

Telefonas: 
8 5 2700324
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 9 - 18 val.
Fax: 
8 5 2770738
El. paštas: 
dinas@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Dinas Grigalionis, 8 614 32620

Projektų vadovės

Adresas: 
Lukšio g. 32, Vilnius, PC Domus Galerija
Telefonas: 
8 5 2747329
Darbo laikas: 
Darbo dienomis 10 - 19 val.
Fax: 
8 5 2741131
El. paštas: 
idalija@gerosgrindys.lt
renata@gerosgrindys.lt
jolita@gerosgrindys.lt
Vadovas: 
Idalija Valauskienė, 8 686 66215
Renata Pikšrienė, 8 698 22726
Jolita Riliškienė, 8 616 97460